Nejmodernější řešení katarakty a astigmatismu

AcrySof™ IQ PanOptix™ Toric je trifokální torická21 nitrooční čočka pro korekci katarakty u dospělých pacientů s presbyopií nebo bez ní. Zároveň upravuje astigmatismus - rozostření a zkreslování obrazu způsobené nerovností rohovky.

Tato čočka je určena pro pacienty, kteří si přejí snížit závislost na brýlích. Čočky po operaci poskytují plně funkční vidění na blízko, střední vzdálenost i do dálky a zlepšují kvalitu a ostrost vidění i za zhoršených světelných podmínek. Navíc jsou vybaveny filtrem modrého světla pro ochranu sítnice před zářením z monitorů a umělého osvětlení.6,12

Kvalitní vidění na všechny vzdálenosti

Trifokální nitrooční čočka umožňuje zaostřovat na předměty ve třech nejpoužívanějších vzdálenostech. Po operaci vám umožní kvalitní ostré vidění na blízko, na střední vzdálenost i na dálku.11 Navíc je vybavena filtrem UV a vysokoenergetického modrého záření, které není součástí viditelného spektra, ale je všudypřítomné a je vyzařováno také moderními zdroji osvětlení a elektronikou. Díky tomuto filtru poskytuje více ochrany citlivým buňkám sítnice.

Korekce cylindrické oční vady

Nitrooční čočka AcrySof™ IQ PanOptix™ Toric má jedinečný asférický design a upravuje rozostřené a zkreslené vidění způsobené astigmatismem, což bývá častou příčinou rozostření nebo deformace vidění.16,18

Simulace vidění

Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si prosím přečtěte návod k použití nebo příručku uživatele.
Důležité informace o produktu najdete na stránce ifu.alcon.com. Zdravotnický prostředek.