Chirurgická výměna zakalené čočky

Jedná se o velmi častý, bezpečný a účinný chirurgický zákrok. Ve světě se každý rok provádí více než 20 milionů operací šedého zákalu. Operace je prováděna ambulantně pouze při povrchovém znecitlivění a obvykle trvá jen několik minut.  

Průběh operace

Chirurg nejprve provede 2 mm úzký řez, kterým přirozenou zkalenou čočku odstraní ultrazvukem. Následně do oka zavede umělou nitrooční čočku. Řez se po skončení operace sám zacelí, takže ho není potřeba šít. Součástí pooperační péče je aplikace očních kapek, které působí jako prevence infekce a urychlují hojení.  

 

Kvalita

Vyspělá operační technika spolu s prověřeným moderním materiálem nitroočních čoček, jejich vynikajícím designem a špičkovou optikou zaručují pacientům přesné výsledky, bezbolestný zákrok, hladké hojení a stálý výsledek.

Základem úspěchu je správná volba nitroočních čoček. Poraďte se s odborným lékařem o vhodném typu nitroočních čoček, který odpovídá vašemu životnímu stylu, a rozhodujte se podle jejich kvality. Zlepšení zraku znamená výrazné zlepšení kvality vašeho života. 

Najděte svého lékaře

Zjistěte, kde najdete nejbližšího odborného lékaře, který vám o problematice poskytne další informace a pomůže vám najít vhodné řešení. Všichni uvedení lékaři používají produkty Alcon vyrobené z osvědčeného materiálu   AcrySof®.  

Jaká metoda je pro vás vhodná?

Seznamte se s možnostmi řešení a metodami léčby. Vyberte si tu, která je pro vás nejvhodnější

Zjisti více