Chirurgická výměna zakalené čočky

Jedná se o velmi častý, bezpečný a účinný chirurgický zákrok. Ve světě se každý rok provádí více než 20 milionů operací šedého zákalu. Operace je prováděna ambulantně pouze při povrchovém znecitlivění a obvykle trvá jen několik minut.  

Průběh operace

Chirurg nejprve provede 2 mm úzký řez, kterým přirozenou zkalenou čočku odstraní ultrazvukem. Následně do oka zavede umělou nitrooční čočku. Řez se po skončení operace sám zacelí, takže ho není potřeba šít. Součástí pooperační péče je aplikace očních kapek, které působí jako prevence infekce a urychlují hojení.  

 

Kvalita

Vyspělá operační technika spolu s prověřeným moderním materiálem nitroočních čoček, jejich vynikajícím designem a špičkovou optikou zaručují pacientům přesné výsledky, bezbolestný zákrok, hladké hojení a stálý výsledek.

Základem úspěchu je správná volba nitroočních čoček. Poraďte se s odborným lékařem o vhodném typu nitroočních čoček, který odpovídá vašemu životnímu stylu, a rozhodujte se podle jejich kvality. Zlepšení zraku znamená výrazné zlepšení kvality vašeho života. 

Referenční pracoviště

Na mapě najdete odborná pracoviště lékařů, kteří se specializují na korekci očních vad a odstranění šedého zákalu. Všichni zde uvedení lékaři používají produkty Alcon vyrobené z osvědčeného materiálu Acrysof™ s více než 100 milionů implantovaných čoček. 

Jaká metoda je pro Vás vhodná?

Seznamte se s možnostmi řešení a metodami léčby. Vyberte si tu, která je pro Vás nejvhodnější

Zjisti více